BlueHome spełniamy marzenia. Sprzedaż i wynajem nieruchomości
biuro@bluehome.com.pl
logo


Dom z bardzo dużą działką bezpośrednio przy Jeziorze Wieleńskim


dom z dużą działką w Wieleniu


Lokalizacja:Wieleń
Typ własności:własność
Cena:1200000 PLN
Czynsz najmu:0 PLN
Pow.:120 m2
Pow. działki:11000 m2
WIE_01

oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość w Wieleniu na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego

powierzchnia: działka 11.000 m2, dom około 120 m2 powierzchni całkowitej

media: prąd, woda,  kanalizacja, ogrzewanie gazowe

cena: 1.200.000 złotych

opis nieruchomości:

Oferujemy do sprzedaży bardzo atrakcyjna nieruchomość, położoną na terenie Przemęckiego Parku Krajobrazowego, bezpośrednio przy jezierze Wieleńskim. Odległość od Wolsztyna to 19 km, od Głogowa 32 km, od Sławy 10 km i od Leszna 39 km.  

Teren nieruchomość to głównie ogromna działka zagospodarowana rekreacyjnie oraz dom mieszkalny wraz z dużą altaną ogrodową.  

Dom mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, stan dobry, wykonany z cegły, okna z pcv dach z blachodachówka. Dom dwupoziomowy. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, odrębna kuchnia, dwie łazienki (kafle i prysznic), dwa osobne wc oraz dwie sypialnie. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Cały teren nieruchomości jest ogrodzony.

Dużym atutem, poza położeniem jest sporej wielkości działka, dostęp do linii brzegowej jeziora oraz uroki Przemęckiego Parku Narodowego. Świetna oferta dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz obcowanie z naturą w niewielkiej miejscowości blisko miasta.

Wieleń jest ośrodkiem letniego wypoczynku i wraz z otaczającymi ją jeziorami i lasami daje możliwość uprawiania turystyki rowerowej, pieszej, konnej i wodnej.  Znajduje się tutaj wiele ośrodków wypoczynkowych, domków kempingowych, pole namiotowe, baza gastronomiczna i stara stajnia, dająca możliwość aktywnego wypoczynku w siodle. Przez Wieleń i jezioro Wieleńskie przechodzi wodny, kajakowy „Szlak Konwaliowy”.

WIE_01 WIE_02 WIE_03 WIE_04 WIE_05 WIE_06
WIE_07 WIE_08 WIE_09 WIE_10


Niniejsza oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.